VoIP Phone (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Number of blocks
pl: Liczba bloków

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: configure
pl: konfiguruj

en: Button text
pl: Tekst przycisku
