VoIP Phone (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Number of blocks
sk: Počet blokov

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: configure
sk: konfigurácia
