VoIP Phone (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Number of blocks
ca: Número de blocs

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: configure
ca: configura

en: Button text
ca: Text del botó
