VoIP Phone (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: configure
eu: konfiguratu

en: Button text
eu: Testu botoia
