VoIP Phone (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Number of blocks
hu: Blokkok száma

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: configure
hu: beállít

en: Button text
hu: Gombszöveg
