VoIP Phone (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: configure
el: ρύθμιση

en: Button text
el: Κείμενο κουμπιού
