VoIP Phone (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: configure
nl: instellen

en: Button text
nl: Knoptekst
