VoIP Phone (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Number of blocks
pt: Número de blocos

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: configure
pt: configurar

en: Button text
pt: Texto do botão
