VoIP Phone (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: configure
sv: konfigurera

en: Button text
sv: Knapptext
