VoIP Queue (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Recipient
fr: Destinataire

en: Send SMS
fr: Envoyer un SMS

en: Parameters
fr: Paramètres

en: Scheduled
fr: Planifié

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
fr: Le message qui sera envoyé. Vous pouvez utiliser des chaînes de remplacement comme [node:title], [user:name], and [comment:body] pour représenter des données qui seront différentes à chaque message envoyé. Toutes les chaînes de remplacement ne seront pas disponibles dans tous les contextes.
