VoIP Queue (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: action
ja: アクション

en: Recipient
ja: 受信者

en: Parameters
ja: パラメータ

en: Scheduled
ja: スケジュール済

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
ja: 送信するメッセージ。メッセージごとに変化するデータ用プレースホルダーとして[node:title], [user:name], [comment:body]などが利用できます。どのような文面でも、すべてのプレースホルダーが利用可能なわけではありません。
