VoIP Queue (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: action
pl: akcja

en: Recipient
pl: Adresat

en: Parameters
pl: Parametry

en: Scheduled
pl: Zaplanowany

en: Script
pl: Skrypt

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
pl: Wysyłana wiadomość. Można w niej korzystać z wzorców takich jak [node:title], [user:name], i [comment:body] aby umieścić w wiadomości tekst zmieniający się za każdym razem. Nie wszystkie wzorce będą dostępne w każdym kontekście.
