VoIP Queue (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: action
sk: akcia

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Send SMS
sk: Poslať SMS

en: Parameters
sk: Parametre

en: Scheduled
sk: Naplánované
