VoIP Queue (7.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: action
uk: дія

en: Recipient
uk: Отримувач

en: Send SMS
uk: Надіслати SMS

en: Parameters
uk: Параметри

en: Scheduled
uk: Заплановано

en: Script
uk: Сценарій

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
uk: Повідомлення, яке має бути надіслане. Для виведення даних, що змінюються при кожному надсиланні повідомлення можна додати наступні покажчики місця заповнення [node:title], [user:name], та [comment:body]. Не всі покажчики місця заповнення доступні в усіх контекстах.
