VoIP Queue (7.x-1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: action
ca: acció

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Scheduled
ca: Programat

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
ca: El missatge que s'ha d'enviar. Podeu incloure comodins com [node:title], [user:name] i [comment:body] per a representar dades que seran diferents cada cop que s'enviï el missatge. No tots els comodins estan disponibles en tots els contexts.
