VoIP Queue (7.x-1.0-beta4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: action
da: handling

en: Recipient
da: Modtager

en: Parameters
da: Parametre

en: Scheduled
da: Planlagt

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
da: Meddelelsen som skal sendes. Du kan bruge variable som [node:title], [user:name] og [comment:body] til at repræsentere data som er forskelligt hver gang meddelelsen sendes. Ikke alle variable er tilgængelige i alle kontekster.
