VoIP Queue (7.x-1.0-beta4) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: action
et: toiming

en: Recipient
et: Adressaat

en: Send SMS
et: Saada SMS

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Scheduled
et: Ajatatud
