VoIP Queue (7.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: action
nl: actie

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Send SMS
nl: SMS versturen

en: Scheduled
nl: Gepland

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
nl: Het bericht dat verstuurd moet worden. Vervangingspatronen zoals [node:title], [user:name] en [comment:body] kunnen gebruikt worden voor gegevens die in elk bericht anders zijn. Niet alle patronen zijn in alle contexten beschikbaar.
