VoIP Queue (7.x-1.0-beta4) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: action
pt: ação

en: Recipient
pt: Destinatário

en: Send SMS
pt: Enviar SMS

en: Parameters
pt: Parâmetros

en: Scheduled
pt: Agendada

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
pt: A mensagem que pode ser enviada. Pode incluir variáveis como [node:title], [user:name] e [comment:body] para representar dados dinâmicos, que serão diferentes cada vez que uma mensagem é enviada. Nem todas as variáveis estarão disponíveis em todos os contextos.
