VoIP Queue (7.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: action
ru: действие

en: Recipient
ru: Получатель

en: Send SMS
ru: Отправить SMS

en: Parameters
ru: Параметры

en: Scheduled
ru: Запланировано

en: Script
ru: Сценарий

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
ru: Введите содержание письма. Доступно использование следующих маркеров: [node:title], [user:name], [comment:body].
