VoIP Queue (7.x-1.0-beta5) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: action
hu: művelet

en: Recipient
hu: Címzett

en: Parameters
hu: Paraméterek

en: Scheduled
hu: Időzítve

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
hu: A küldendő üzenet. A [node:title], a [user:name] és a [comment:body] vezérjelek használhatóak az üzenetenként eltérő adatok megjelenítésére. Nem minden vezérjel használható az összes szövegben.
