VoIP Queue (7.x-1.0-beta5) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: action
es: acción

en: Recipient
es: Destinatario

en: Send SMS
es: Enviar SMS

en: Parameters
es: Parámetros

en: Scheduled
es: Planificado

en: Script
es: Guión

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
es: En los mensajes que envíe debe de incluir elementos como [node:title]. [user:name] y [comment:body] para hacer que los datos enviados  sean diferentes en cada momento.
