Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Register
af: Registreer

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Code
af: Kode

en: Log in
af: Teken in

en: Log out
af: Teken uit

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Content bottom
af: Onderste inhoud

en: Search this site
af: Soek deur die webwerf

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Navigation bar
af: Navigasiestrook

en: Highlighted content
af: Uitgeligte inhoud

en: Page closure
af: Bladsy sluiting

en: Submitted by !username on !datetime
af: Voorgelê deur !username op !datetime

en: Jump to Navigation
af: Spring na Navigasie

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
