Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Code
ast: Códigu

en: Log in
ast: Entrar

en: Log out
ast: Desconeutar

en: Basic page
ast: Páxina básica
