Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Address
bg: Адрес

en: Code
bg: Код

en: Log in
bg: Вход

en: Log out
bg: Излез

en: Search this site
bg: Търси в сайта

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Submitted by !username on !datetime
bg: Публикувано от !username на !datetime

en: User menu
bg: Потребителско меню

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
