Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Address
bs: Adresa

en: Code
bs: Kod

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Log out
bs: Odjavi se

en: Search this site
bs: Pretraži ove stranice
