Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Title
cy: Pennawd

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Code
cy: côd

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: Both
cy: Y ddau

en: Log out
cy: Allgofnodi

en: Search this site
cy: Chwilio'r safle yma

en: User account
cy: Cyfrif defnyddiwr
