Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།

en: Log out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་

en: User account
dz: ལག་ལེན་པའི་རྩིས་ཐོ་
