Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Register
eu: Erregistratu

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Address
eu: Helbidea

en: Code
eu: Kodea

en: Log in
eu: Sartu

en: Both
eu: Biak

en: Log out
eu: Irten

en: Content top
eu: Goiko edukia

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: About
eu: (r)i buruz

en: Content bottom
eu: Beheko edukia

en: Search this site
eu: Bilatu gune honetan

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Second sidebar
eu: Bigarren albo-barra

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Background image
eu: Atzeko planoko irudia

en: User menu
eu: Erabiltzaile menua

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.
