Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Address
fi: Osoite

en: Code
fi: Koodi

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Both
fi: Molemmat

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Log out
fi: Kirjaudu ulos

en: Content top
fi: Sisältöalueen yläosa

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: About
fi: Tietoja

en: Search this site
fi: Hae tältä sivustolta

en: User account
fi: Käyttäjätili

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Highlighted content
fi: Korostettu sisältö

en: Submitted by !username on !datetime
fi: Lähettänyt !datetime käyttäjä !username

en: User menu
fi: Käyttäjävalikko

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
fi: <em>Käyttäjävalikko</em> sisältää käyttäjätileihin liittyvät valikkolinkit samoin kuin "kirjaudu ulos" linkin.

en: Basic page
fi: Perussivu

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fi: Käytä <em>perussivuja</em> staattiseen sisältöösi kuten esimerkiksi "Tietoa meistä" sivu.

en: Capacity
fi: Kapasiteetti
