Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Home
is: Heim

en: Title
is: Yvirskrift

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Code
is: Kota

en: Log in
is: Innrita

en: Log out
is: Rita út

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: About
is: Um

en: Search this site
is: Leita á hesi heimasíðu

en: User account
is: Brúkarakonta

en: First sidebar
is: Fyrsti síðubjálki

en: Submitted by !username on !datetime
is: Latið inn hevur !username hin !datetime
