Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Register
gl: Rexistrar

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Address
gl: Enderezo

en: Code
gl: Código

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Both
gl: Ambos

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: About
gl: Información

en: Search this site
gl: Buscar neste sitio

en: User account
gl: Conta de usuario

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Highlighted content
gl: Contido destacado

en: Submitted by !username on !datetime
gl: Enviado por !username a !datetime

en: User menu
gl: Menú de usuario

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
gl: O menú <em>Usuario</em> contén enlaces relacionados ca conta do usuario, como o enlace 'Pechar sesión'.

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".
