Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Code
ka: კოდი

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Both
ka: ორივე

en: Log out
ka: გამოსვლა
