Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Register
kk: Тіркеу

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Code
kk: Коды

en: Log in
kk: Кіру

en: Log out
kk: Шығу

en: Search this site
kk: Сайтта іздестіру

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы
