Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Code
km: កូដ

en: Log in
km: ចូល

en: Log out
km: ចេញ

en: About
km: អំពី

en: Search this site
km: ស្វែងរក​តំបន់​បណ្តាញ​នេះ

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Highlighted content
km: មាតិកា​ដែល​បាន​បន្លិច​

en: Submitted by !username on !datetime
km: បាន​ដាក់​ស្នើ​ដោយ​ !username ​នៅ​ថ្ងៃ​ !datetime

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
km: ម៉ឺនុយ<em>អ្នកប្រើ</em> មាន​តំណ​ទាក់ទង​នឹង​គណនី​របស់​អ្នកប្រើ ព្រម​ទាំង​តំណ 'ចេញ' ។

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
km: ប្រើ <em>ទំព័រ​មូលដ្ឋាន</em> សម្រាប់​មាតិកា​ថេរ ដូច​ជា​ទំព័រ 'អំពី​យើង' ។
