Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Both
kn: ಎರಡೂ

en: Log out
kn: ನಿರ್ಗಮಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Background image
kn: ಹಿನ್ನಲೆಯ ಚಿತ್ರ

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
