Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Code
ku: کۆد

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: About
ku: دەربارە

en: Search this site
ku: لەم ماڵپه‌ڕەدا بگه‌ڕێ

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: User menu
ku: پێڕستی بەکارهێنەر

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".
