Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Log in
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ

en: Log out
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Main menu
lo: ເມນູຫຼັກ

en: Secondary menu
lo: ເມນູທີ່ສອງ
