Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Log in
mg: Fidirana

en: Log out
mg: Fivoahana

en: User account
mg: Kaontin'ny mpampiasa

en: Submitted by !username on !datetime
mg: Nampidirin'i !username ny @datetime
