Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Register
ml: അംഗത്വമെടുക്കുക

en: Code
ml: കോഡ്

en: Basic page
ml: അടിസ്ഥാന താള്‍
