Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Code
mn: Код

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг

en: Main menu
mn: Гол цэс
