Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Address
nn: Adresse

en: Code
nn: Kode

en: Log in
nn: Logg inn

en: Log out
nn: Logg ut

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Search this site
nn: Søk på nettstaden

en: User account
nn: Brukarkonto

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: Submitted by !username on !datetime
nn: Skrive av !username,  !datetime.

en: User menu
nn: Brukarmeny

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.
