Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Code
or: ସଂକେତ

en: Log out
or: ଲଗ ଆଉଟ

en: User account
or: ଚାଳକ ଖାତା
