Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ

en: Log out
pa: ਲਾਗ ਆਉਟ

en: Search this site
pa: ਖੋਜ

en: User account
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ
