Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Vertical
ps: نېغ

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Log in
ps: ننوتون

en: Both
ps: دواړه

en: Log out
ps: وتون

en: About
ps: په اړه
