Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Register
sl: Registracija

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Code
sl: Koda

en: Log in
sl: Prijava

en: Log out
sl: Odjavi se

en: About
sl: O modulu

en: Search this site
sl: Išči po tej spletni strani

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec
