Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Code
sq: Kodi

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Log out
sq: Dalja

en: About
sq: Informacione

en: Search this site
sq: Kërko në këtë sit

en: User account
sq: Profili i përdoruesit
