Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Address
th: ที่อยู่

en: Code
th: รหัส

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Log out
th: ออกจากระบบ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Search this site
th: ค้นหาเว็บนี้

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Submitted by !username on !datetime
th: เขียนโดย !username เมื่อ !datetime

en: Secondary menu
th: เมนูรอง
