Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Code
ug: كود

en: Log in
ug: كىرىش

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Log out
ug: چېكىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: User account
ug: ئەزا ھساباتى

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Submitted by !username on !datetime
ug: !username يوللىغۇچى !datetime

en: User menu
ug: تىزىملىك

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت

en: Tile
ug: تولدۇرۇلۇشى
