Volunteer Rally (7.x-1.0-alpha3) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Code
am: ኮድ

en: Log in
am: ግባ

en: Log out
am: ውጣ

en: User account
am: የተጠቃሚ መለያ
